Společnosti ve skupině ABC Data:
Aktuální ceny akcií ABC Data S.A.:

Tiskové zprávy2016-07-07
Tento rok je pro společnost ABC Data velmi úspěšný, jelikož jsme získali spoustu ocenění. S potěšením Vám oznamujeme, že jsme v nedávné době získali dvě ocenění, která jsou mimořádně cenná pro naši společnost. Obě oceňují naši každodenní snahu o rozvoj a spolupráci s našimi předními partnery.
2016-06-20
Ocenění bylo Iloně Weiss předáno během slavnostní události časopisu CRN “Business Tech Trends 2016”. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnilo mnoho zástupců nejvlivnějších IT společností působících na trhu v Polsku, jako je např. Microsoft, Dell a Lenovo. Během předávání této ceny Ilona zdůraznila skutečnost, že ji věnuje celému týmu ABC Data, protože bez něj by tento úspěch ani ostatní úspěchy nebyly možné.
2016-06-09
S potěšením a s hrdostí Vám oznamujeme, že naše společnost má již čtyři logistická centra: Varšava, Sosnowiec, Bukurešť a Budapešť. Před pár dny jsme spustili nové distribuční centrum ABC Data v Maďarsku.
2016-04-25
ABC Data, jednička na trhu v moderních metodách IT distribuce v Polsku a v oblasti střední a východní Evropy, vyhrála prestižní titul "Nejspolehlivější zaměstnavatel roku 2015“. Společnost ABC Data usiluje o nejvyšší standardy v oblasti řízení lidských zdrojů, a proto se snaží poskytovat svým zaměstnancům co nejlepší podmínky pro jejich práci i další rozvoj. Společnost realizuje mnoho projektů, které podporují rozvoj zaměstnanců, snaží se zvýšit zaujetí zaměstnanců pro práci a také zlepšovat komunikaci uvnitř společnosti.
2016-03-07
ABC Data, jednička na trhu v moderních metodách IT distribuce v Polsku a v oblasti střední a východní Evropy, vyhrála prestižní titul "Distributor roku 2016 pro střední a východní Evropu“. Toto prestižní ocenění EMEA Channel Academie bylo společnosti uděleno během Konference DISTREE EMEA, která je jednou z největších akcí spojující komunitu IT distributorů a výrobců v Evropě. ABC Data tedy znovu získala nejdůležitější cenu v oblasti IT distribuce. Titul, který ABC Data vyhrála v Monaku, potvrzuje, že společnost je na správné cestě k prvnímu místu na trhu v oblasti IT distribuce pro celou oblast střední a východní Evropy.