Společnosti ve skupině ABC Data:
Aktuální ceny akcií ABC Data S.A.:

Tiskové zprávy2016-08-16
Společnost ABC Data, jediný distributor IT a spotřební elektroniky přímo působící v regionu střední a východní Evropy včetně České republiky, uvádí do své nabídky moderní 3D skenery Pixelio. Nová regionální smlouva potvrzuje současný trend: technologie 3D tisku bere útokem další a další trhy a nabývá na popularitě mezi firemními uživateli i běžnými spotřebiteli. 3D Pixelio využijí mimo jiné fotografové, pracovníci muzeí, archeologové, konstruktéři, grafici, blogeři nebo specialisté na elektronický obchod.
2016-07-20
ABC Data, lídr na trhu distribuce moderních IT a spotřební elektroniky, podepsal smlouvu s předním evropským poskytovatelem elektronických map a automobilových navigačních řešení NAVITEL smlouvu o distribuci v regionnu střední a východní Evropy. Právě v tomto regionu NAVITEL velmi rychle roste. Za rozhodnutím o úzké spolupráci stojí mimo jiné odborné zkušenosti, efektivita a rozsah působení distributora.
2016-07-19
“Přesto, že poslední dobou je už jednodušší vyjmenovat velké IT společnosti, které mají v čele ženu – např. HP, IBM, Xerox atd., tak distribuční průmysl v této oblasti pořád ještě pokulhává za ostatními. Existuje ovšem jedna žena, která v současné době zaujímá pozici CEO velké distribuční společnosti: je to Ilona Weiss z dynamicky se rozvíjející společnosti, ABC Data”.
2016-07-07
Tento rok je pro společnost ABC Data velmi úspěšný, jelikož jsme získali spoustu ocenění. S potěšením Vám oznamujeme, že jsme v nedávné době získali dvě ocenění, která jsou mimořádně cenná pro naši společnost. Obě oceňují naši každodenní snahu o rozvoj a spolupráci s našimi předními partnery.
2016-06-20
Ocenění bylo Iloně Weiss předáno během slavnostní události časopisu CRN “Business Tech Trends 2016”. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnilo mnoho zástupců nejvlivnějších IT společností působících na trhu v Polsku, jako je např. Microsoft, Dell a Lenovo. Během předávání této ceny Ilona zdůraznila skutečnost, že ji věnuje celému týmu ABC Data, protože bez něj by tento úspěch ani ostatní úspěchy nebyly možné.