Společnosti ve skupině ABC Data:
Aktuální ceny akcií ABC Data S.A.:

Tiskové zprávy2016-09-26
Praha, 26. září 2016 – Společnost ABC Data, která se zabývá distribucí IT hardwaru a spotřební elektroniky, dnes oznámila, že byla jmenována prvním oficiálním partnerem předního výrobce smartphonů Xiaomi v Evropské unii. Bude v této oblasti distribuovat řadu produktů Xiaomi, nejprve na polském trhu, postupně však hodlá své aktivity rozvíjet i v dalších zemích střední a východní Evropy.
2016-08-23
Společnost ABC Data převezme kontrolní balík více než 80 % akcií společnosti S4E S.A. Jedná se o klíčovou akvizici tohoto roku v IT sektoru a potvrzuje se tak silná pozice společnosti ABC Data jako lídra v oblasti distribuce IT vybavení a spotřební elektroniky v Polsku i regionu střední a východní Evropy, včetně České republiky.
2016-08-16
Společnost ABC Data, jediný distributor IT a spotřební elektroniky přímo působící v regionu střední a východní Evropy včetně České republiky, uvádí do své nabídky moderní 3D skenery Pixelio. Nová regionální smlouva potvrzuje současný trend: technologie 3D tisku bere útokem další a další trhy a nabývá na popularitě mezi firemními uživateli i běžnými spotřebiteli. 3D Pixelio využijí mimo jiné fotografové, pracovníci muzeí, archeologové, konstruktéři, grafici, blogeři nebo specialisté na elektronický obchod.
2016-07-20
ABC Data, lídr na trhu distribuce moderních IT a spotřební elektroniky, podepsal smlouvu s předním evropským poskytovatelem elektronických map a automobilových navigačních řešení NAVITEL smlouvu o distribuci v regionnu střední a východní Evropy. Právě v tomto regionu NAVITEL velmi rychle roste. Za rozhodnutím o úzké spolupráci stojí mimo jiné odborné zkušenosti, efektivita a rozsah působení distributora.
2016-07-19
“Přesto, že poslední dobou je už jednodušší vyjmenovat velké IT společnosti, které mají v čele ženu – např. HP, IBM, Xerox atd., tak distribuční průmysl v této oblasti pořád ještě pokulhává za ostatními. Existuje ovšem jedna žena, která v současné době zaujímá pozici CEO velké distribuční společnosti: je to Ilona Weiss z dynamicky se rozvíjející společnosti, ABC Data”.