Společnosti ve skupině ABC Data:
Aktuální ceny akcií ABC Data S.A.:

Tiskové zprávy2015-04-20
8. dubna 2015 dozorčí rada společnosti ABC Data SA rozšířila správní radu společnosti. Do řídícího týmu jednoho z předních distributorů výpočetní techniky a spotřební elektroniky ve střední a východní Evropě byl jmenován do funkce místopředsedy správní rady Andrzej Kuźniak.
2014-11-11
Na trhu je dostupný již druhý model smartphonu značky Colorovo. CityTone Vision 4,7“ vznikl s cílem uspokojit potřeby uživatelů, kteří vyhledávají moderní produkty, které lze přizpůsobit svým individuálním požadavkům. Telefon zaujme dokonalými parametry, příznivou cenou a nestandardním vybavením. Nový model CityTone Vision obdržel o 0,7” větší displej QHD vyrobený pomocí technologie IPS s rozlišením 540 x 960 pixelů. Toto řešení zpříjemní používání mobilních aplikací, které jsou u uživatelů tak populární. Přitom komfort používání displeje zůstává na vysoké úrovni, protože při 4,7” je nadále možná pohodlná obsluha telefonu jednou rukou.
2014-11-11
Značka Colorovo právě doplnila svou nabídku o svůj první smartphone. Toto zařízení je určeno pro širokou skupinu zákazníků a snaží se oslovit zejména šetrné spotřebitele poměrem nabízených možností a ceny produktu. Zároveň je předzvěstí nových telekomunikačních řešení, která značka uvede na trh v příštím roce. CityTone Lite je cenově dostupný smartphone, který díky svým specifikacím dokáže uspokojit mnohé uživatele. Dvoujádrový procesor 1,2 GHz, kterým je přístroj osazen, dokonale zvládá nainstalovaný operační systém Android 4.2 Jelly Bean. Můžete používat pohodlně několik aplikací zároveň a prostřednictvím aplikace Google Play si obohatit svůj telefon o nekonečné množství her a programů, které uživatel může instalovat úplně zdarma.
2014-05-13
Na základě smlouvy s Electronic Arts, gigantem mezi výrobci v průmyslu videoher, společnost ABC Data rozšířila svůj sortiment o největší hity EA a stává se jejich jediným distributorem v České republice, Maďarsku a na Slovensku. ABC Data prodává již několik let také produkty Activision Blizzard, díky čemuž je společnost již nyní největším distributorem her v regionu.
2014-03-17
ABC Data byla odměněna na EMEA Channel Academy 2014 – společnost získala ocenění „Nejlepší distributor” ve střední a východní Evropě na DISTREE konferenci EMEA, která se konala v Monaku. Je to již popáté za posledních šest let, co byla společnosti ABC Data udělena tato cena.