Společnosti ve skupině ABC Data:
Aktuální ceny akcií ABC Data S.A.:

Tiskové zprávy2016-06-09
S potěšením a s hrdostí Vám oznamujeme, že naše společnost má již čtyři logistická centra: Varšava, Sosnowiec, Bukurešť a Budapešť. Před pár dny jsme spustili nové distribuční centrum ABC Data v Maďarsku.
2016-04-25
ABC Data, jednička na trhu v moderních metodách IT distribuce v Polsku a v oblasti střední a východní Evropy, vyhrála prestižní titul "Nejspolehlivější zaměstnavatel roku 2015“. Společnost ABC Data usiluje o nejvyšší standardy v oblasti řízení lidských zdrojů, a proto se snaží poskytovat svým zaměstnancům co nejlepší podmínky pro jejich práci i další rozvoj. Společnost realizuje mnoho projektů, které podporují rozvoj zaměstnanců, snaží se zvýšit zaujetí zaměstnanců pro práci a také zlepšovat komunikaci uvnitř společnosti.
2016-03-07
ABC Data, jednička na trhu v moderních metodách IT distribuce v Polsku a v oblasti střední a východní Evropy, vyhrála prestižní titul "Distributor roku 2016 pro střední a východní Evropu“. Toto prestižní ocenění EMEA Channel Academie bylo společnosti uděleno během Konference DISTREE EMEA, která je jednou z největších akcí spojující komunitu IT distributorů a výrobců v Evropě. ABC Data tedy znovu získala nejdůležitější cenu v oblasti IT distribuce. Titul, který ABC Data vyhrála v Monaku, potvrzuje, že společnost je na správné cestě k prvnímu místu na trhu v oblasti IT distribuce pro celou oblast střední a východní Evropy.
2016-02-17
Jedním z nejdůležitějších prvků budování konkurenceschopnosti v moderní distribuci je alternativní portfolio produktů. ABC Data na základě této teorie významně rozšířilo svou nabídku. Sortiment společnosti se nedávno rozrostl o nová řešení v oblasti ochrany a ukládání dat, o doplňkový spotřební materiál pro zařízení určena pro tisk, dále o nové značky hraček, papírnických potřeb, ručního a elektrického nářadí. Systematické rozšiřování nabídky vychází z nového způsobu fungování na základě modelu one-stop-shop.
2015-04-20
8. dubna 2015 dozorčí rada společnosti ABC Data SA rozšířila správní radu společnosti. Do řídícího týmu jednoho z předních distributorů výpočetní techniky a spotřební elektroniky ve střední a východní Evropě byl jmenován do funkce místopředsedy správní rady Andrzej Kuźniak.