Společnosti ve skupině ABC Data:
Aktuální ceny akcií ABC Data S.A.:

Tiskové zprávy2018-06-06
ABC Data výsledky Q1
2018-03-20
„Nyní už známe vítěze soutěže „EMEA Channel Academy: Ocenění roku 2018“, která je organizována jako součást konference „Distree EMEA“. Soutěž byla napjatá a zahrnovala hlavní distribuční společnosti působící v různých částech Evropy. Distributoři a prodejci rozhodli, že prestižní titul „Distributor roku v oblasti spotřebních technologií pro střední a východní Evropu“ bude zase znovu putovat do společnosti ABC Data. Toto jasně ukazuje, že spotřebitelé vidí obrovský potenciál společnosti a považují společnost ABC Data za nejlepšího obchodního partnera v regionu střední a východní Evropy.
2017-02-24
Společnost ABC Data byla zvolena nejlepším distributorem elektroniky pro střední a východní Evropu. Toto ocenění, které uděluje EMEA Channel Academie, je jedním z nejprestižnějších ocenění v tomto odvětví pro tuto část Evropy. Vyhlášení vítězů a slavnostní předání cen nejlepším distributorům z konkrétních oblastí EMEA se konalo ve čtvrtek 23. února v Monaku na konferenci Distree EMEA.
2016-11-22
Bývalý obchodní ředitel společnosti ABC Data v České republice přebírá vedoucí roli pro oba trhy
2016-10-17
Přední regionální distributor ABC Data spolu s místním softwarovým partnerem ArrowSys pomohou malým českým firmám se zavedením tzv. EET díky novým řešením. Ta jsou vysoce přizpůsobitelná a jsou určena jak pro kamenné prodejny, tak i pro stánkový prodej.